Sprzedaż koni

Prowadzimy sprzedaż źrebiąt huculskich z wychowu bezstajennego, tabunowego, układanych metodami naturalnymi. Prowadzimy imprinting źrebiąt.

Nieograniczona możliwość ruchu i nieograniczony dostęp do pastwiska, w porównaniu z wychowem stajennym, sprawia że źrebięta z naszej hodowli mają możliwość wykorzystania w pełni swojego potencjału genetycznego warunkującego prawidłową budowę ciała i dobry charakter.

Źrebięta w wieku 6 miesięcy uczone są chodzenia w ręku na kantarze, cofania, ustępowania od łopatki, ustępowania od zadu oraz wchodzenia do przyczepy i wiązania. Sprzedajemy źrebięta które ukończyły 10-ty miesiąc życia.

Konie posiadają obowiązkowe paszporty, gdzie wpisany jest numer identyfikacji elektronicznej (czip - wstrzykiwany domięśniowo w szyję konia).

Transport

Posiadamy własny transport aby konie czuły się bezpiecznie i możliwie komfortowo.


  

Obecnie już nie mamy żadnych koni w sprzedaży.
Oczekujemy na narodziny źrebaczków.
Zapraszamy na wiosnę 2022.Nasz ogier
Nie jest spokrewniony z polskimi klaczami huculskimi. Został zakupiony z "Hucul Clubu" czeskiej renomowanej hodowli prowadzonej przez dr Leiskýego..
Hodowla
Hodowla koni w Stadninie SKARBIEC prowadzona jest przez zootechnika Katarzynę Majewską. Wszechstronne doświadczenie z zakresu hodowli..
Narodziny
Zobacz małe hucuły stawiające swoje pierwsze kroki. Dokumentujemy każde narodziny od 2004 roku.
Jest co podziwiać!
Do sprzedania
Zapoznaj się ze szczegółami koni które aktualnie mamy w ofercie do sprzedaży.